0,00 €0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

MOBILPLACE všetko pre Váš mobil

Sme stabilná dynamicky sa rozvíjajúca  spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 10 rokov so zameraním na mobilne telefóny, tablety, smart zariadenia, kompletné príslušenstvo a pozáručný servis.

Naším zámerom je poskytnúť zákazníkom bohatú ponuku v oblasti mobilných telefónov, príslušenstva, servisu a služieb. Každoročne rastieme a rozširujeme našu sieť predajní na Slovensku. Po 10 rokoch pôsobenia sme stabilnou súčasťou na trhu s mobilnými telefónmi.

Poskytujeme predovšetkým:

  • predaj mobilných telefónov, tabletov a smart zariadení
  • pozáručný servis a opravy mobilných telefónov a tabletov
  • predaj kompletného príslušenstva k mobilným telefónom, tabletom a smart zariadeniam
  • výkup mobilných telefónov, tabletov a smart zariadení
  • poradenstvo v oblasti mobilných telefónov, tabletov a smart zariadení

Vyberte si svoj nový mobilný telefón v našom E-shope www.mobilplace.sk, alebo v našich špecializovaných kamenných predajniach,(odkaz na kontakt, kde sú vypisané adresy predajni) v ktorých Vám s výberom poradí vyškolený personál.
Mobilné telefóny, ktoré Vám ponúkame, pochádzajú výhradne z oficiálnej slovenskej, alebo zahraničnej distribúcie a majú štandardnú 24-mesačnú záruku. Taktiež Vám ponúkame použité a vykúpené mobilné telefóny za priaznivé ceny formou bazáru s garanciou záruky.

Veľkú pozornosť venujeme aj ďalším naším službám, konkrétne "Výkupu mobilných telefónov a tabletov" ako aj "pozáručnému servisu - Servis mobilov". Tieto dve služby chceme čo najviac zjednodušiť hlavne pre Vás zákazníkov, preto sme pre Vás pripravili on-line formu výkupu a servisu.  Viac sa už dozviete v samotných sekciách.